- Hoşgeldiniz

Adres : Fevzi Çakmak Mahallesi Selvi Sokak No:15 İlkadım/Samsun (Doğum Hastanesi ve Gazi Devlet Hastanesi Arası)
Telefon : 0362 233 67 40
E-Posta : info@sistemgroup.com.tr
Websitesi : www.sistemgroup.com.tr
Üyelik Tarihi : 24 Ekim 2015
<%=vbcrlf%><%=vbcrlf%>

SİSTEM GROUP END.KİMYA VE HAVUZ LTD.ŞTİ

HAKKIMIZDA :

SİSTEM GRUP 2001 yılında SİSTEM ENDÜSTRİYEL başlığıyla faaliyetlerine başlamıştır.2007 yılında SİSTEM GRUP adını almıştır. Firmamız, araştırma geliştirme faaliyetleri, ürün ve hizmet anlayışındaki farklılık ve satış sonrası sunduğu servis hizmetleri ile sektörünün vazgeçilmezlerinden olarak her geçen yıl bu doğrultuda ürün-hizmet yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Sektördeki var oluşumuzun temelinde müşterilerimizden gelen sese elimizden geldiğince teknik ve yasal şartlar altında özverili yaklaşmanın ve müşterilerimizi, uzman ve yetkin kadromuzla beraber tedarikçilerimizi de içeren bir bütün olarak görmemizin yatmakta olduğunun bilincindeyiz. Kuruluşumuzun temeli olan çevreye ve insana saygı anlayışı ile sürekli iyileştirme isteğimizle tecrübe ve birikimlerimizi iş ortağı olduğumuz dostlarımızla paylaşmak dileğindeyiz.

Vizyonumuz:

 • Müşterilerimizin memnuniyeti ve firmamızın gelişmesi; ilkeli, planlı ve sistematik çalışmakla, ürünlerimizde ve tüm faaliyetlerimizde kaliteyi ön planda tutmak,
 • Her an her yerde, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak,
 • Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul etmek ve müşterilerimiz için güvenilir olmak,
 • İş ahlakı ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak çalışmak,
 • Bilgi ve insan kaynağımıza önem vererek, tüm çalışanlarımızın gönüllü katılımı ve ekip çalışması ile sürekli gelişme içinde olmak. Alanında uzman deneyimli ekipler yetiştirerek bu alanda işinin ehli kişilerle hizmet vermek,
 • Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki şirket ve markalarımızla dünyanın her köşesinde tanınmak, bilinmek, beğenilmek ve tercih edilmek,
 • Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olmak ve bunu sürdürmek,
 • Çevrenin korunması ve güzelleştirilmesi en önemli sorumluluklarımızdan biridir.

Misyonumuz:

 • Müşterilerimiz, iş dünyasında var olmamızı sağlayan değerli ortaklarımızdır ve onların ihtiyaçlarının karşılanması ve müşteri memnuniyetimiz öncelikli hedefimizdir. Amacımız müşterilerimize daima doğal, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktır.
 • Günümüzde her geçen gün gelişen teknolojiye paralel olarak değişen ve sürekli artan müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak bu ihtiyaçlara en kısa sürede ve en doğru çözümlerle yanıt vermeyi, satışını yaptığı ürünleri müşterilerine en yüksek kalitede, en kısa zamanda ve kusursuz servis anlayışıyla sunarak,onları rakiplerinden farklı kılmayı amaçlamaktadır.
 • Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmak, akılcı ve sistematik çalışmaktır.
 • Topluma karşı sorumluluk duygusu ve çevreye saygıyı benimsemektir.
 • Yüksek ahlak değerlerini kurumsal kimliğimiz ile bütünleştirmektir.
 • “Güven” kelimesi ile anılan bir kurum ve kurum kültürü oluşturmaktır.

Kalite Politikamız:

Politikamız öncelikle müşteri memnuniyeti ve talebi karşılayabilen, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen,sektöründe öncü olan ve gelişen,teknolojiyi yakından takip eden, alanında uzman deneyimli ekipler yetiştirerek bu alanda işinin ehli kişilerle dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren,zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak uygulayan, sektöründe yurtiçi ve yurtdışında lider firma olmaktır.

Değerlerimiz;

degerlerimiz_yazi

HİZMETLERİMİZ

Gıda Hijyeni Ürünleri ve Kimyasalları

Havuz Yapımı ve Proje

Havuz Yapımı ve Projelendirme

Havuz İnşaatı

Havuz Bakımı ve İlaçlama

Havuz Bakımı

Havuz Temizliği

Havuz İlaçlama

Havuz Danışmanlık Hizmetleri

Havuz Genel Bilgileri

Havuz Sistemleri

Metal Yüzey İşlem Kimyasalları

Su Arıtım Sistemleri

HAYVAN BESLENMESİ ve SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Hayvan Beslenmesi ve Danışmanlık

Hayvan Sağlığı

Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş

-Aşağıdaki firma iletişim formunu kullanarak;

SİSTEM GROUP END.KİMYA VE HAVUZ LTD.ŞTİ firmasına tiacari teklif, ürün ve hizmet talepleriniz hakkında mesaj gönderebilirsiniz.

(Firma hakkında görüşlerinizi herkesle paylaşmak için; SİSTEM GROUP END.KİMYA VE HAVUZ LTD.ŞTİ yorum formunu kullanabilirsiniz.)

 


-İş başvurusu mesajı, tanıtım mesajı göndermeyin.

Firmaya gönderilen mesajlar site yöneticileri tarafından kontrol edilmektedir.

FİRMA İLETİŞİM FORMU