- Hoşgeldiniz

İLANLAR

HABER VE BİLGİLER

Hakkımızda

    • Kuruluş
  • Zirai Bilgiler; 2008 yılında tarım ve hayvancılığa gönül vermiş insanların kişisel çabalarıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip edip çok değerli milletimize bilgi paylaşımı yapmak amacıyla kurulmuş bilgi ve paylaşım sitesidir.
  • Hep Birlikte Nice Senelere…

Vizyon

Cihan Padişahımız Kanuni Sultan Süleyman; Bir gün mahremleriyle görüşürken  onlara “Velinimet-i âlem [dünyanın efendisi] kimdir?” diye sormuş. Onlar “Padişah efendimizdir” diye cevap verince Kanuni, “Hayır, dünyanın efendisi reâyadır ki, ziraat ve harâset [çiftçilik] emrinde huzur ve rahatı terk ile iktisab ettikleri nimetle bizleri it’âm ederler” demiştir.

ZİRAİ BİLGİLER olarak her geçen gün değişen ve gelişen kitle iletişim araçları ile bilgiye ulaşmanın kolaylaştığı günümüzde, gerek tarafsızlığı, gerekse güvenilir bilgi kaynaklarıyla sektördeki gelişmeleri, haberleri, yenilikleri ve yaşam ile ilgili her şeyi çok değerli milletimizle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Misyon

Köylümüze ve Çiftçimize desteğimizi esirgemeyip akademik anlamda doğru bilgiler aktararak, yaşam ile ilgili verimli yön gösterici bilgiler vererek ülke kalkınmasına ve üreticimizin bilinçlenmesine sağlıklı iletişimle kurarak katkıda bulunmak.

 

    • Hedef Kitle

Zirai bilgiler’in hedef kitlesini; toprağı seven ve doğaya saygılı, hayatını topraktan kazanan, köylüsünü ve çiftçisini daima milletin efendisi olarak gören öncü kimliğe sahip kişiler oluşturuyor. Sitemiz renkli site içeriği ile genç, yetişkin ve yaşlı tüm yaş gruplarına hitap ediyor.

DEĞERLERİMİZ

degerlerimiz2

* Profesyonellik,

* Güvenilirlik,

* Deneyim,

* Etik Kurallarına Bağlılık,

* Gelişim ve Değişim Odaklılık,

* Kalite,

* Etkin İletişim,

Esneklik,

————————————————————————————————————————————————————–      

 

Site Kurucuları İletişim Bilgileri

IMG_20130920_13015254 (95 x 126)

Ziraat Mühendisi ve Zooteknist : Murat KILIÇARSLAN

Cep Tel: 0542 897 08 09

Mail: muratkilicarslan552@hotmail.com , mkilicarslan@gmail.com

542843154

Ferhat KILIÇARSLAN

Cep Tel: 0544 452 81 87

Mail: ferhat55ama52@gmail.com , ferhatkilicarslan@outlook.com

   Bize Ait Olan Site İsimleri : www.BirinciYem.com – www.TaTye.com