- Hoşgeldiniz

Dev gemi turist değil, dana getirdi

15 Haz 2016

Balıkesir’in Bandırma İlçesi’ndeki Çelebi Limanı’na gelen 5 bin 700 besilik danaların tahliyesine başlandı. Ankara ve İzmir’deki firmalara gönderilecek besilik danaların tahliyesi iki gün sürecek.

dev-gemi-turist-degil-dana-getirdi-7198025455

Brezilya’dan yüklediği 5 bin 700 besilik danayı taşıyan 109 metre uzunluğunda 7 bin 878 grostonluk Palau bandıralı ’Blue Ocean- A’ adlı gemi Bandırma Çelebi Limanı’na yanaştı.İstanbul ve Kuşadası’na yanaşan turist gemilerine benzeyen gemiden tahliyesine başlanan besilik danalar Ankara ve İzmir’deki firmalara sevk ediliyor. Tahliye sırasında gemi çevresiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi özel ilaçlama aracıyla sürekli ilaçlandı.

KOKU YAYILMASINA KARŞI ÖNLEM

Bandırma’da daha önce yaydığı koku nedeniyle eleştiri konusu olan canlı hayvan boşlatma işleminde aynı sorunların yaşanmaması için önlem alındığı ve tahliyenin hızla gerçekleştirildiği bildirildi.

Ankara’dan Kırmızı Et (Ayaş) Bes Çiftliği ve İzmir Tireli Besi Çiftliği tarafından ithal edilen canlı hayvanların tahliyesi Bandırma’nın yanı sıra İzmir ve Mersin limanlarından da yapılıyor.

 

Yazar Hakkında
Ferhat KILIÇARSLAN

Yazar : Ferhat KILIÇARSLAN

Yazar Hakkında : Giriş-Siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz,biz ise ortadan kaldırılmış yoksulluk! Gelişme-Dünyanın sorunu,akıllı insanlar şüphelerle doluyken,aptalların özgüvenle dolu olması.'' Sonuç-Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın. ( HZ.Muhammed S.A.V ) Takip 1- Google+ Takip 2- Twitter+ Takip 3- Facebook+

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Facebook ile Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : ,