- Hoşgeldiniz

10. İstanbul Deri Fuarı 2015

28 Eki 2015

deri-fuari-2015

Fuar Hakkında

10. İstanbul Deri Fuarı, 3 – 5 Kasım 2015’te, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenleniyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en önemli alıcıları katılımcı firmalar ile buluşturacak olan bu büyük organizasyon, yurtiçi ve yurtdışı sektör profesyonelleri tarafından ilgi ile bekleniyor.

10. İstanbul Deri Fuarı, Türk deri sanayisinin markalaşma çabalarına destek olmak, modern üretim ve pazarlama anlayışını sektörün tüm paydaşlarına yaymak anlayışı ile hareket eden TÜRDEV ile sektör temsilcilerinin kolektif birliği için çalışmalar yapan TDKD’nın aktif destekleri ile gerçekleşecek.
Deri sektörünün en önemli etkinliklerinin başında yer alan İstanbul Deri Fuarı, Tüyap İstanbul’da ziyaretçileri ile buluşacak. Sadece iş dünyasının değil moda sektörünün de ilgi ile beklediği bu önemli buluşmada katılımcıları oldukça yoğun bir program bekliyor. 2016 – 2017 trendlerinin sergileneceği bu büyük organizasyonda yer alacak defileler, sergiler, panel ve söyleşiler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da deri sektörü ve modasının gündemini belirleyecek.

İstanbul Deri Fuarı, ticari değerinin yanında, dünya trendlerini yakalamak, modern üretim ve pazarlama teknikleri ile standartları yükseltmek, deriye moda ve tasarım yönünden de bakmak amacıyla düzenlenen bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Sektör profesyonelleri ve akademisyenlerin katılacağı panel ve söyleşilerde sektörün sorunları, gelişim alanları ve diğer disiplinler ile ilişkileri ortaya konurken; defileler, sergiler ve yarışmalar ile deri üretim, tasarım ve modasının eğilimleri paylaşım alanı bulacak.

İstanbul’un en büyük fuar alanı Tüyap’ta gerçekleşecek olan İstanbul Deri Fuarı’na hem yurtiçinden hem yurtdışından oldukça geniş bir katılımcı profili bekleniyor. Katılımcı sayısı ve profili ile düzenlendiği her yıl çıtasını bir basamak yukarı taşıyan bu büyük organizasyon, 10. yılında da rekor sayıda ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor.

Kasım 2014’te düzenlenen 9.İstanbul Deri Fuarını toplam 74 ülkeden 15.093 sektör profesyonelini ağırlayarak önemli bir rekora imza atmıştı. Sektörün yükselme ivmesine somut katkıları olan, katılımcı profiline her geçen yıl yeni ülkeler ve temsilciler ekleyen bu önemli organizasyonda yerinizi almak için gecikmeyin.

Stant Rezervasyonları ve Bilgi İçin Lütfen Bizi Arayınız
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, Tel: 0212 867 11 50

Fuar Sitesi: www.istanbulderifuari.com

istanbul-deri-fuari-2015

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.

Yazar Hakkında
Ferhat KILIÇARSLAN

Yazar : Ferhat KILIÇARSLAN

Yazar Hakkında : Giriş-Siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz,biz ise ortadan kaldırılmış yoksulluk! Gelişme-Dünyanın sorunu,akıllı insanlar şüphelerle doluyken,aptalların özgüvenle dolu olması.'' Sonuç-Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın. ( HZ.Muhammed S.A.V ) Takip 1- Google+ Takip 2- Twitter+ Takip 3- Facebook+

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Facebook ile Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :